اصفهان، قلعه نویی: دلیل اُفت سپاهان و باخت مقابل استقلال قلعه نویی است!، فوتبال عدالت نمی شناسد و برخلاف لیاقت مان باختیم

به گزارش مجله سلو بلاگ، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اُفت تیمش و باخت مقابل استقلال را گردن گرفت و ابراز امیدواری کرد در دیدارهای پیش رو نتایج بهتری بگیرند.

اصفهان، قلعه نویی: دلیل اُفت سپاهان و باخت مقابل استقلال قلعه نویی است!، فوتبال عدالت نمی شناسد و برخلاف لیاقت مان باختیم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، امیر قلعه نویی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال در نشست خبری گفت: ابتدا از هواداران سپاهان معذرت خواهی می کنم. یقیناً مسئولیت باخت برعهده من است. از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم، اما در فوتبال چیزی به نام عدالت وجود ندارد.

عدالت در بازی ما مقابل استقلال رعایت نشد

وی اضافه نمود: وقتی خوب بازی کنی و گل نزنی، تنبیه می شوی. تیم ما خوب بازی می کرد، اما با پرتاپ اشیاء به داخل زمین، تمرکز و شیرازه تیم ما به هم ریخت. به استقلال تبریک می گویم که فوتبال خوبی را بازی کرد. باز هم می گویم عدالت رعایت نشد. ما تا دقیقه 85 خوب بازی کردیم و این برد مبارک شان باشد.

توقف بازی همه چیز را به هم ریخت

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص موقعیت هایی که تیمش از دست داد، گفت: ما هافبکی بیرون آوردیم و مهاجم به زمین فرستادیم. ما دنبال سه امتیاز بودیم. سجاد شهباززاده، کومان و خالد شفیعی موقعیت داشتند، اما پس از پرتاپ بعضی اشیاء به زمین و هفت دقیقه توقف بازی، همه چیز را به هم ریخت. مسئولیت باخت برعهده من است، اما تیم ما خوب بود. ایرادی بوده هم برای قلعه نویی بوده است.

قربانی را به خاطر مصدومیت تعویض کردیم

قلعه نویی راجع به دلایل تعویض دوباره علی قربانی پس از ورودش به زمین توضیح داد: او مصدوم شد و تعویضش کردیم.

محمدی را تعویض کردیم چون نمی خواستیم 10 نفره شویم

وی درباره تعویض مهرداد محمدی هم بیان نمود: مهرداد اُفتی داشت که تیم از بابت آن لطمه خورده بود. او اخطار هم گرفته بود و نمی خواستیم 10 نفره شویم.

پس از سکته تاکتیکی در زمین، نتیجه را واگذار کردیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص شانس قهرمانی تیمش اظهار داشت: از این بعد تنها فکر و ذکر ما بازی با سایپا خواهد بود. بازیکنان باید ریکاوری نمایند. فوتبال آخر زندگی نیست. تیم های بزرگ جهان هم می بازند. ما برخلاف لیاقت مان باختیم. پس از سکته تاکتیکی در زمین، نتیجه را واگذار کردیم. فوتبال عدالت نمی شناسد و باید به فکر بازی با سایپا باشیم.

ما به امیر قلعه نویی و شانس خودمان باختیم

قلعه نویی از عملکرد تیم داوری دیدار تیمش مقابل سپاهان ابراز رضایت کرد و گفت: داوری بسیار عالی بود. زاهدی فرد یکی از بهترین داوران 40 ساله فوتبال ایران است. او نزدیک به صحنه و آنجایی که باید سرعت می داد، سرعت داد. ما به امیر قلعه نویی و شانس خودمان باختیم.

دلیل اُفت سپاهان قلعه نویی است!

وی در خصوص اینکه سپاهان در نیم فصل دوم اُفت کرد و مهمترین دلیلش چیست، گفت: دلیلش قلعه نویی است! پس از بازی با پرسپولیس اتفاقاتی افتاد و بازیکنان ظرفیت روانی برای بازگشت نداشتند. آنها کم کم در حال بازگشت بودند تا اینکه بازی با تراکتورسازی انجام شد. نمی دانم چرا موقعیت های ما گل نمی گردد. تا دقیقه 80 امروز، استقلال نزدیک به دروازه ما نمی شد. اگر وقتی تلف می شد، از سوی استقلال بود. باز هم می گویم مقصر بنده بودم و باید فردا ریکاوری نموده و دنبال بازی با سایپا باشیم.

نه تماشاگر مقصر است نه بازیکنان، قلعه نویی مقصر باخت است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در واکنش به ورود جیمی جامپ به داخل زمین گفت: فکر کنم دو نفر بودند وارد زمین شدند. فرهنگ سپاهان فرهنگ پهلوانی است و تماشاگران باید اول تیم خودشان را تشویق و به حریف احترام بگذارند. تماشاگر به زمین می پرد، بعدش می بینیم نارنجک و اشیایی به زمین پرت می گردد. البته اینها بهانه است و باید می بردیم. نه تماشاگر مقصر است نه بازیکنان، قلعه نویی مقصر است.

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

picosho.ir: پیکوشو: مجله عکس و گرافیک

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 3995

به "اصفهان، قلعه نویی: دلیل اُفت سپاهان و باخت مقابل استقلال قلعه نویی است!، فوتبال عدالت نمی شناسد و برخلاف لیاقت مان باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، قلعه نویی: دلیل اُفت سپاهان و باخت مقابل استقلال قلعه نویی است!، فوتبال عدالت نمی شناسد و برخلاف لیاقت مان باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید