انتشار اولین تصاویر مقر حشد شعبی که به آن حمله شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، برخی تصاویر اولیه از مقر حشد شعبی که توسط تروریست های آمریکایی و دستگاه مبارزه با تروریسم عراق مورد حمله قرار گرفت، منتشر شده است.

انتشار اولین تصاویر مقر حشد شعبی که به آن حمله شد

بر اساس این گزارش، اظهارات شاهدان عینی نشان از آن دارد که در این مقر، پشتیبانی های لجستیکی و اقداماتی در مبارزه با کرونا صورت می گرفته است.

در این فایل تصویری منتشر شده از حمله اخیر به مقر حشد شعبی عنوان می شود: پنجشنبه شب بود که بیش از 40 خودروی متعلق به دستگاه مبارزه با تروریسم از طریق درهایی که مشاهده می کنید، یکی از مقرهای حشد شعبی در منطقه الدوره واقع در بغداد را مورد حمله قرار دادند.

در فایل مذکور همچنین آمده است: این یکی از مقرهای حشد شعبی است که از 5 سال پیش تا به امروز کار خود را آغاز کرده است. در این مقر، خدمات عمومی نیز انجام می شود ازجمله این خدمات، پشتیبانی های لجستیکی و اقداماتِ ضد کرونایی هستند؛ بیش از 40 خودروی دستگاه مبارزه با تروریسم به این مقر یورش بردند.

افزون بر این، گفته شده است: در این مقر، مکان هایی برای استراحت رزمندگان حشد شعبی وجود دارد؛ کسانی که پس از خدمات رسانی در اینجا به استراحت می پردازند. تصاویر نشان می دهد که عملیات دستگاه مبارزه با تروریسم عراق در این مکان، آسیب های شدیدی را به آن وارد کرده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 19209

به "انتشار اولین تصاویر مقر حشد شعبی که به آن حمله شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار اولین تصاویر مقر حشد شعبی که به آن حمله شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید