اژدها سوار و دو کتاب دیگر برای نوجوانان منتشر شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، فرزاد فربد در گفت وگو با خبرنگاران ، درباره جدیدترین آثار منتشر شده از سوی نشر پریان گفت: به تازگی دو جلد نخست مجموعه شش جلدی اژدها سوار را منتشر نموده ایم و چهار جلد بعدی هم در مراحل آماده سازی هستند.

اژدها سوار و دو کتاب دیگر برای نوجوانان منتشر شد

مدیر نشر پریان اضافه کرد: این مجموعه از سوی نویسنده نامدار سوئدی، یو سالمسون، نوشته شده و اُسا اکستروم آن را تصویرسازی نموده است. و ما این مجموعه را با رعایت حق حق امتیاز با ترجمه نامدار ناصرقصری منتشر نموده ایم.

به گفته این ناشر و مترجم، داستان این مجموعه، درباره نوجوانی است که رویای پرواز در سر دارد و می خواهد یکی از اژدهاسواران سلطنتی بگردد. ولی در این راه باید مسائل زیادی را از سر بگذراند.

فربد درباره سایر آثار نشر پریان نیز شرح داد: داستان های گریم برای پیروجوان نیز مجموعه 50 داستان از برادران گریم است که فیلیپ پولمن، نویسنده شهیر بریتانیایی، آن ها را بازنویسی نموده و بر هر کدام تحلیلی هم نوشته و با افسانه های ملل دیگر مقایسه نموده است.

وی خواندن این کتاب را که با ترجمه سمیه گنجی منتشر شده، به علاقه مندان مخصوصا پژوهشگران ادبیات توصیه کرد.

مدیر نشر پریان اضافه کرد: تاجر برف نوشته سام گیتون نیز کتاب دیگری از نشر پریان است که به تازگی منتشر شده و دربردارنده حکایت غریبی از سرزمینی غریب است که با پدیده ای جدید و حیرت انگیز به نام برف، روبرو می شوند.

این ناشر و مترجم ادامه داد: تاجر برف نخستین داستان فانتزی سام گیتون، نویسنده انگلیسی، است که با رعایت حق امتیاز در ایران منتشر می گردد.

به گفته فربد، این کتاب که از آثار تحسین شده در ادبیات بچه ها به شمار می رود، از سوی کریس ریدل تصویرگری و با ترجمه مینا قنواتی از سوی نشر پریان منتشر شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18689

به "اژدها سوار و دو کتاب دیگر برای نوجوانان منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اژدها سوار و دو کتاب دیگر برای نوجوانان منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید