برنامه های دختر میرکریمی برای مهاجرت

به گزارش مجله سلو بلاگ، مجله فیلم: رضا میرکریمی که این روزها فیلم دختر را روی پرده دارد دختری هم دارد به نام سارا 23 ساله فارغ التحصیل صنایع غذایی.

برنامه های دختر میرکریمی برای مهاجرت

سارا میرکریمی(راست با شال قرمز) در رونمایی دختر در جشنواره فجر

سارا میرکریمی در دختر هم حضور داشت؛ حضوری کوتاه در نقش یکی از دخترانی که در کافی شاپ حاضر است. او در کافی شاپ نقش دختری را بازی کرده که از همه زودتر ازدواج کرده و به سنتها پای بند است و مخالف مهاجرت!

دختر قصد مهاجرت دارد

اما در عالم واقع ماجرا جور دیگری رقم خورده چون منطبق با گفتگویی که سارا میرکریمی با ما داشته گویا ایشان قصد مهاجرت دارد؛ آن هم نه به روسیه که فیلم پدرش از این کشور جایزه گرفته بلکه به قاره آمریکا و کشور کانادا.

دختر میرکریمی در پاسخ به این سوال که آیا شما می خواهید به کانادا بروید می گوید: از کجا فهمیدید!

و وقتی به او گفته میشود از آنجا که پارتی فیلم دختر برای خداحافظی با دختری است که راهی کاناداست(!) با خنده می گوید: البته آن طور نیست که نگذارند بروم ولی احساس میکنم خیلی هم راضی نیستند. دلایل هم مختلف است؛ مثل نگرانی، دلتنگی، وابستگی و بیشتر از همه ترس از اینکه آنجا ماندگار شوم.

سارا میرکریمی ادامه می دهد: خودم هم شک دارم چون وابسته ام ولی دوست دارم این تجربه را داشته باشم. پدرم خیلی به خانواده اش علاقه دارد و دوست دارد همه کنارش باشند. ما هم که فقط دو بچه هستیم.تا ببینیم چه می شود…

منبع: برترین ها
انتشار: 24 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 10091

به "برنامه های دختر میرکریمی برای مهاجرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های دختر میرکریمی برای مهاجرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید