جبران کم فروشی اینترنت توسط اپراتو رها

رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات گفت: پس از انتشار گزارش کم فروشی 5 تا 8 درصدی اپراتورهای اینترنت، این شرکت ها مستندات زیادی مبنی بر عدم کم فروشی ارائه نموده و این مغایرت را جبران کردند.

جبران کم فروشی اینترنت توسط اپراتو رها

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی،رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات گفت: پس از انتشار گزارش مبنی بر وجود مغایرت در بسته های اینترنتی بعضی از دارندگان موافقت نامه پروانه ارتباطات ثابت و الزام آنان به جبران خدمات برای مشترکان، شرکت های مخابرات ایران، پارسان لین ارتباطات، پیشگامان توسعه ارتباطات، داده پردازی فن آوا و گروه فناوری ارتباطات شاتل، این موضوع را در محاسبه آستانه مصرف منصفانه در نظر گرفته اند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شرکت های ارائه نماینده خدمات اینترنت ثابت خدمات خود را به صورت غیرحجمی ارائه می نمایند، این موضوع باید در محاسبه آستانه مصرف منصفانه در نظر گرفته گردد. بر همین اساس تمامی شرکت های ارتباطات ثابت از جمله شرکت های فوق در محاسبه آستانه مصرف منصفانه، 5 تا 8 درصد اعلام شده در نامه رگولاتوری را مدنظر قرار داده اند.

فلاح جوشقانی تاکید نمود: لازمه تحقق این موضوع، پیاده سازی در سیستم های امور مشترکان اپراتورها است که با پیگیری رگولاتوری به طور کامل در این هفته پیاده سازی خواهد شد.

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه پس از اعلام رگولاتوری اکثر این شرکت ها ضمن اعتراض به موضوع، مستندات زیادی مبنی بر عدم کم فروشی به سازمان ارائه نموده اند، گفت: رگولاتوری نیز این مستندات را آنالیز و در بعضی موارد اندازه گیری مجدد انجام داده است که نتایج نهایی اندازه گیری های جدید نیز طی هفته جاری اطلاع رسانی می گردد.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: رگولاتوری بر اجرای الزامات به طور دقیق نظارت می نماید و اپراتورها نیز به منظور جلب رضایت مشترکان و حفظ حقوق آنها اقدامات لازم را انجام می دهند. مشترکان در صورت مشاهده مغایرت می توانند با تماس با سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات 195 یا مراجعه به سایت https://195.cra.irشکایت خود را در این زمینه ثبت نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 دی 1398 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 5420

به "جبران کم فروشی اینترنت توسط اپراتو رها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جبران کم فروشی اینترنت توسط اپراتو رها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید