حمله اغتشاشگران به کنسولگری ایران در نجف اشرف

به گزارش مجله سلو بلاگ، عناصر نفوذی و اغتشاشگرانی که پیش از این دفاتر احزاب و گروه های سیاسی و نیز ادارات دولتی در عراق را هدف حمله قرار داده بودند، شامگاه چهارشنبه به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر مقدس نجف حمله کردند.

حمله اغتشاشگران به کنسولگری ایران در نجف اشرف

به گزارش گروه سیاسی مجله سلو بلاگ، گروهی از اغتشاشگران در شهر نجف اشرف عراق شامگاه چهارشنبه در راستای توطئه های سعودی-آمریکایی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در این شهر مقدس حمله کردند.

بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی رسانه های عراقی، شامگاه چهارشنبه درگیری هایی بین اغتشاشگران و نیرو های ضدشورش که برای حفاظت از کنسولگری جمهوری اسلامی ایران به محل اعزام شده بودند، اتفاق افتاده است.

این اغتشاشگران که در هفته های اخیر گزارش هایی مبنی بر اعطای مبالغ اقتصادی قابل توجه به آن ها از سوی سفارت های بعضی کشور های عربی خلیج فارس منتشر شده است، پیش از این نیز به کنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در شهر های بصره و کربلای معلی حمله نموده بودند.

مقامات امنیتی استان نجف از برقراری ممنوعیت آمد و شد در شهر نجف اشرف تا اطلاع ثانوی خبر داده اند و استاندار نجف نیز فرمان تعطیلی کلیه ادارات دولتی این استان را برای روز پنج شنبه صادر نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 10848

به "حمله اغتشاشگران به کنسولگری ایران در نجف اشرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله اغتشاشگران به کنسولگری ایران در نجف اشرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید