خبرنگاران استعمال سیگار موجب حریق خودرو در پمپ بنزین بهارستان اصفهان شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، اصفهان- خبرنگاران - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی یک دستگاه خودرو در پمپ بنزین بهارستان از توابع اصفهان به دلیل بی احتیاطی راننده در استعمال سیگار اطلاع داد.

خبرنگاران استعمال سیگار موجب حریق خودرو در پمپ بنزین بهارستان اصفهان شد

منصور شیشه فروش یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران اضافه نمود: راننده یک دستگاه خودروی پژو آردی پس از پرکردن یک ظرف چهار لیتری بنزین و قراردادن آن در خودرو اقدام به روشن کردن سیگار می نماید که این حادثه روی می دهد.

وی ادامه داد: خوشبختانه به دلیل خروج سریع راننده از خودرو این حادثه تلفات جانی نداشت و تنها خودرو دچار سوختگی شد که حریق با حضور نیروهای آتش نشانی مهار شد.

وی به رانندگان توصیه کرد که در هنگام سوخت گیری در پمپ بنزین از روشن کردن سیگار و یا استفاده از تلفن همراه خودداری نمایند.

حریق مراتع فریدن و سمیرم مهار شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان همچنین از مهار حریق پنج هزار مترمربع از مراتع نماگرد فریدن و 15 هکتار از مراتع خفر سمیرم از ساعت 14 تا 18 امروز اطلاع داد.

وی ادامه داد: این آتش سوزی ها که با علت بی احتیاطی و خطای انسانی روی داده با یاری و همکاری عوامل محیط زیست هر 2 منطقه مهار شد.

شیشه فروش یادآور شد: از ابتدای سالجاری تا به امروز 53 مورد حریق در سطح 134 هکتار از مراتع استان روی داده است.

یک کودک در استخر باغی در نجف آباد غرق شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از غرق شدن یک کودک 6 ساله در استخر باغی شخصی در منطقه جوزدان نجف آباد اطلاع داد.

وی زمان این حادثه را عصر امروز عنوان نمود و اضافه نمود: با وجود هشدارهای مکرر مبنی بر نرده کشی اطراف استخرهای کشاورزی و نصب تابلو متاسفانه شاهد چنین حوادثی هستیم.

شیشه فروش با اشاره به افزایش دمای مرداد سال جاری نسبت به سال گذشته و تمایل بعضی افراد به آب تنی در منابع آبی گفت: شنا و آب تنی در منابع آبی یعنی رودخانه ها، سدهای مخزنی و استخرهای ذخیره آب و کشاورزی مطلقا ممنوع است.

وی اضافه نمود: از ابتدای سالجاری تا به امروز در مجموع 67 نفر شامل 15 نفر در استخرهای ذخیره آب کشاورزی و شخصی، 14 نفر در رودخانه ها و کانال های آب و هشت نفر در دریاچه سدهای مخزنی حنای سمیرم، سد خمیران تیران و کرون و زاینده رود غرق شدند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 20567

به "خبرنگاران استعمال سیگار موجب حریق خودرو در پمپ بنزین بهارستان اصفهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استعمال سیگار موجب حریق خودرو در پمپ بنزین بهارستان اصفهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید