دروازه بان استقلال به تهران بر نگشت، اختلافات جدید در اردوی آبی ها؟

سید حسین حسینی دروازه بان استقلال به همراه کاروان این تیم به تهران برنگشت.

دروازه بان استقلال به تهران بر نگشت، اختلافات جدید در اردوی آبی ها؟

به گزارش خبرنگاران، سید حسین حسینی دروازه بان استقلال به همراه سایر بازیکنان این تیم به تهران برنگشت.این دروزاه بان ظاهرا بعد از اینکه فهمید مقابل پارس جنوبی بازی نمی کند به شدت ناراحت گردیده و حتی در زمان گرم کردن بازیکنان هم رفتار سردی را از خود نشان داده است. حسینی حتی به تذکرات کادرفنی در هنگام گرم کردن هم بی تفاوت بوده و این مسئله از چشمان خبرنگاران دور نمانده است.حالا معین نیست دلیل عدم حضور حسینی به همراه سایر استقلالی ها در بازگشت به تهران چیست. آیا او خودش ترجیح داده جداگانه به تهران برگردد و یا اینکه با نظر کادرفنی از سفر با تیم منع گردیده است. شاید هم این عدم حضور در کاروان استقلال هماهنگ گردیده باشد ولی آن چیزی که قطعی است، رفتار ناشی از ناراحتی شدید حسینی پیش از بازی با پارس جنوبی جم بود که با واکنش کادرفنی استقلال هم همراه بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
اخبار و مقالات مرتبط با "دروازه بان استقلال به تهران بر نگشت، اختلافات جدید در اردوی آبی ها؟"

بهمن کیانی والا در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات شنای جام زنده رود در استان اصفهان گفت: مراسم اختتامیه سومین دوره مسابقات شنای جام زنده رود سه شنبه برگزار می گردد.

پرونده بازیهای آسیایی برای بانوی سابریست بسته شد و از این بازی ها فقط کوله باری از تجربه باقی ماند.

2 کماندار اعزامی به بازی های المپیک جوانان بوینس آیرس بعد از خاتمه اردوی آماده سازی تهران تا 2 هفته دیگر معرفی می شوند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تاریخ پایان اجراهای روی صحنه رفته در تالار های مختلف مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که این مجموعه از روز اول تا هفتم شهریور ماه میزبان آثار نمایشی هفدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک خواهد بود.

به "دروازه بان استقلال به تهران بر نگشت، اختلافات جدید در اردوی آبی ها؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با دروازه بان استقلال به تهران بر نگشت، اختلافات جدید در اردوی آبی ها؟

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید