روحانی: تمامی فعالیت های اقتصادی از 20 فروردین باید با پروتکل آغاز شود

به گزارش مجله سلو بلاگ، روحانی در پاسخ به نامه سعید نمکی خطاب به وزیر بهداشت بیان نمود که تمامی فعالیت های اقتصادی از تاریخ 20 فروردین باید با پروتکل آغاز شود.

روحانی: تمامی فعالیت های اقتصادی از 20 فروردین باید با پروتکل آغاز شود

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حسن روحانی در پاسخ به نامه سعید نمکی خطاب به وزیر بهداشت اعلام کرده که تمامی فعالیت های اقتصادی از تاریخ 20 فروردین باید با پروتکل آغاز شود.

13 فروردین وزیر بهداشت در نامه ای به رئیس جمهور بیان داشت که اخیراً بدون اطلاع ستاد نامه ای توسط قائم مقام وزارت صنعت به کلیه استان ها ابلاغ شده که عملاً دستور العمل اداری برای بازگشایی کلیه مشاغل و مراکز کسب و کار تلقی می شود که این شیوه با نقش، مسئولیت و جایگاه ستاد ملی مقابله با کرونا مغایرت دارد.

هرگونه تصمیم آتش به اختیار توسط هر دستگاه دولتی، غیردولتی، فرهنگی، مذهبی و ... که مورد تائید نباشد شعله هایش به سرعت دامن نظام سلامت و متعاقب آن اقتصاد کشور را خواهد گرفت.

کوچکترین حرکت نسنجیده و غیر منطبق با نظر کارشناسی آسیب های غیر قابل جبرانی در پی خواهد داشت که حداقل در نظام سلامت امکان ایستادن در مقابل هجمه هایش میسر نیست.

اما روحانی در پاسخ به نمکی ضمن تایید اقدامات قائم مقام وزارت صنعت تاکید دارد که تمامی فعالیت های اقتصادی از تاریخ 20 فروردین باید با پروتکل آغاز شود.

هرچند در پیگیری ها هیچکدام از مسئولین اطلاع رسانی دولت در این زمینه پاسخگو نبودند، اما رئیس جمهور در سخنان اخیر خود در نشست روز شنبه خود با رؤسای کمیته های اجتماعی، امنیتی، آموزشی، اداری، بهداشتی، آموزش عالی، پشتیبانی، اصناف و اقتصادی ستاد ملی مقابله با کرونا گفته بود که طرح فاصله گذاری اجتماعی با تبدیل به فاصله گذاری هوشمند ادامه خواهد یافت.

این موضوع درحالی است که نمکی در نامه خود تاکید دارد که کوچکترین حرکت نسنجیده و غیر منطبق با نظر کارشناسی آسیب های غیر قابل جبرانی در پی خواهد داشت که حداقل در نظام سلامت امکان ایستادن در مقابل هجمه هایش میسر نیست.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 14872

به "روحانی: تمامی فعالیت های اقتصادی از 20 فروردین باید با پروتکل آغاز شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: تمامی فعالیت های اقتصادی از 20 فروردین باید با پروتکل آغاز شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید