صالحی امیری: المپین ها تمریناتشان را پیگیری نمایند

به گزارش مجله سلو بلاگ، رییس کمیته ملی المپیک گفت:براساس اعلام مسئولین ioc و همچنین شورای المپیک آسیا امکان برگزاری مسابقات المپیک توکیو و بازی های ساحلی چین در تاریخ مقرر وجود دارد.

صالحی امیری: المپین ها تمریناتشان را پیگیری نمایند

به گزارش ایسنا، سیدرضا صالحی امیری، در جلسه ستاد عالی بازی ها که با موضوع مسابقات بازی های ساحلی 2020 سانیا برگزار گردید ، اظهار کرد: براساس شواهد و اظهارات مسئولین ioc و شورای المپیک آسیا امکان برگزاری مسابقات المپیک توکیو و بازی های ساحلی چین در تاریخ مقرر وجود دارد.

وی اضافه نمود: البته این نکته نیز مورد توجه قرار گرفته که در صورت بروز موج جدید کرونا در آسیا ، بحث قرنطینه مجدد و عدم کشف واکسن این ویروس ،امکان برگزار نشدن این دو رویداد وجود دارد.

رئیس کمیته ملی المپیک این نکته را مورد توجه قرار داد که تا به امروز هیچ مکاتبه ای مبنی بر لغو مسابقات ساحلی و همچنین المپیک و پارالمپیک برای کشورها ارسال نشده است.

صالحی امیری گفت: نمی توان با احتمال لغو مسابقات، برنامه هایمان را تعطیل کنیم بلکه باید از هم اکنون برای آماده سازی ورزشکاران برای حضور پیروز در رویداد های المپیک و پارالمپیک و بازی های ساحلی برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

او شرح داد : برای تداوم تمرینات ملی پوشان،امکاناتی را برای المپین ها تهیه کردیم تا در منازلشان تمرینات خود را پیگیری نمایند، همچنین در کنار تهیه این ملزومات خدمات روانشناسی را هم برای این عزیزان مهیا کردیم.

رییس کمیته ملی المپیک در انتها اضافه نمود: شواهد حاکی از آن است که که ستاد مقابله با کرونا به مرور محدودیت ها را کم می نماید. به این ترتیب ioc مسابقات بازی های ساحلی آسیا را در آذرماه برگزار می نماید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18319

به "صالحی امیری: المپین ها تمریناتشان را پیگیری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: المپین ها تمریناتشان را پیگیری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید