قالیباف: دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی کند

به گزارش مجله سلو بلاگ، نماینده منتخب مجلس یازدهم با بیان اینکه کوشش ما تا به امروز استفاده مؤثر از ظرفیت نیرو های جهادی بوده است نوشت: دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی نماید و با تشدید بحران دست یاری به سوی دیگران دراز می نماید.

قالیباف: دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی کند

به گزارش گروه سیاسی مجله سلو بلاگ محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم و شهردار سابق تهران در رشته توییتی نوشت:

1/ در این مدت کوشش ما بر این بوده است تا با استفاده از ظرفیت های جهادی مردمی برای مدیریت بحران کرونا اقدامات مؤثر و میدانی کنیم. این وظیفۀ شهروندی و انسانی هر کسی است که می تواند کوچک ترین کاری برای کاهش مسائل مردم انجام دهد.

2/ شیوۀ روی کار آمدن و کنایه زدن و تعلل و پشت گوش انداختن، ندیدن واقعیت های موجود و در نظرنگرفتن هشدار های کارشناسان و راه حل های متخصصین و مسئولین میدانی و سپس با تشدید بحران ها، دست یاری به سوی دیگران دراز کردن و مقصر شمردن سایرین، روشی نیست که ما طبق آن عمل کنیم.

3/ مدیریت ناکارآمد دولت در این سال ها به طور فشرده در مدیریت بحران کرونا بار دیگر برای مردم روشن شد. کتمان واقعیت، خوش بینی غیرکارشناسی، جلسات هفته ای یکبار و استفاده نکردن از ظرفیت های مردمی و عملیاتی در سراسر کشور.

4/ علیرغم تمامی موارد فوق، با تمام وجود باور دارم که همچنان دولت برای تغییر جهت به سمت اتخاذ تصمیم درست طبق نظر کارشناسان فرصت دارد و می تواند به نفع مردم اقدام کند. البته اگر از شیوۀ رسانه ای خود (دو قطبی سازی) دست بکشد و بر #مدیریت-بحران متمرکز گردد.

5/ می توانیم دست به دست هم دهیم، و شانه به شانۀ یکدیگر بر همۀ مسائل فائق آییم. فرصت اشتباه نداریم و در برابر هر ظرفیتی که استفاده نمی کنیم مسئولیم. بیایید صلاح مردم را در اولویت قرار دهیم. آنوقت همۀ ظرفیت ها برای یاری به پیشبرد تصمیم درست همراه شما خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 14606

به "قالیباف: دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف: دولت به نظرات کارشناسان توجه نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید