محمد علوی: باید کوشش گردد که حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم

به گزارش مجله سلو بلاگ، محمد علوی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در ادامه لیگ روی ضعف های مان کار می کنیم تا حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم.

محمد علوی: باید کوشش گردد که حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اهواز، سید محمد علوی پس از شکست 3 بر یک تیم فوتبال استقلال خوزستان مقابل فولاد خوزستان گفت: دو روز است که به تیم آمده ام و برای همین در نیمه اول کار لازم در بازی انجام نشد اما در نیمه دوم رفته رفته بهتر بودیم و بازی را دست گرفتیم.

وی درباره حواشی انتهای بازی نیز گفت: از بعضی دوستان انتظار نداشتم که چنین برخودری نمایند و وارد فضای توهین شوند.حق با سرپرست تیم ما بود که خیلی برخورد بدی صورت گرفت و الفاظ رکیکی نثارش شد. این اتفاقاتی که افتاد اصلاً خوب نبود. در نیمه دوم هم تیم ما و هم فولاد خوب بودند اما این توهین ها صورت گرفت و از هر تیم یک بازیکن اخراج شد.

سرمربی استقلال خوزستان درباره اینکه آیا تیمش هنوز شانسی برای ماندن در لیگ برتر دارد, توضیح داد: ما می توانیم این طور نگاه کنیم که کار ما چند هفته پیش تمام شده بود یا می توانیم اینطور ببینیم که هنوز شانس و امید داریم. این بستگی به بچه های تیم دارد. ما هنوز روی کاغذ امید داریم و در این بازی نیز در نیمه دوم خوب کار کردیم اما بچه ها باید به خودباوری برسند. من تازه آمده ام و تیم را دست گرفتم, هرچند که قبلا در تیم حضور داشتم اما اگر قرار است اهداف من به عنوان سرمربی در زمین پیاده گردد با دو روز تمرین نمی توان کاری انجام داد.

علوی درباره داوری این دیدار نیز گفت: تاحالا چه در زمان فوتبال بازی کردنم و چه دوران مربیگری درباره داوری حرف نمی زدم و وارد حاشیه نمی شدم اما فکر می کنم دکتر (بیژن حیدری) در این بازی خیلی دوست داشت سوت بزند و ما واقعاً از این موضوع متضرر شدیم. گل ما سالم بود اما متاسفانه هَند گرفته شد که اگر غیر از این بود بازی 2 - 2 می شد و شاید ما دیگر گل سوم را دریافت نمی کردیم. متاسفانه باختیم و نمی خواهم چیزی را توجیه کنم. مقصر من هستم و باید روی تیم بیشتر کار کنیم.

وی درباره این سؤال که به نظر می رسید بعضی از بازیکنان تان به دلیل اینکه صندلی شان را در تیم محکم می بینند, در زمین با بی خیالی بازی می کردند, اشاره نمود: حق با شماست. ما 20 نفر بیشتر نداریم و اگر بخواهیم هر روز به ترکیب دست بزنیم این سخت می گردد. من دو روز است که آمده ام و طول می کشد که اهداف و افکارم را به بازیکنان گوش زد کنم. ما دست و بال مان بسته است و فقط یک دفاع چپ در تیم داریم و اگر او مصدوم گردد دیگر بازیکنی برای جایگزین کردن نداریم. بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی کار را سخت نموده اما بازهم به بازیکنانم اعتقاد دارم. در ادامه روی ضعف های مان کار می کنیم تا حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم.

علویی درباره اینکه استقلال خوزستان مدام سرمربی اش را عوض می نماید و آیا از این بابت نگرانی وجود دارد, یادآور شد: امروز بازی اول من بود و اینکه در تیم باشم یا نباشم خیلی مهم نیست اما به هر ترتیب این تشخیص مدیران است و من کار خودم را انجام می دهم. من دوست دارم به جای توجیه کردن کار کنم. این باخت هم برای من است نه شخص دیگری.

سرمربی استقلال خوزستان درباره وضعیت آل نعمه نیز گفت: آل نعمه خیلی وقت است با ما نیست و من از مدیریت خواستم که ایشان به کادر فنی اضافه گردد و به من یاری کند.

علوی: اگر امیدوار به ماندن استقلال خوزستان در لیگ برتر نبودم سرمربی تیم نمی شدم

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 3975

به "محمد علوی: باید کوشش گردد که حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد علوی: باید کوشش گردد که حداقل لیگ را محترمانه ترک کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید