مدیر ارشد حقوقی غول فناوری چین: حضور هواوی درفهرست سیاه ایالات متحده منجر به اخراج هزاران کارمند آمریکایی می گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، مدیر ارشد حقوقی هواوی بیان کرد که قرار دادن هواوی در لیست سیاه ایالات متحده منجر به اخراج هزاران کارمند آمریکایی می گردد.

مدیر ارشد حقوقی غول فناوری چین: حضور هواوی درفهرست سیاه ایالات متحده منجر به اخراج هزاران کارمند آمریکایی می گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، سونگ لیوپینگ مدیر ارشد حقوقی هواوی معتقد است ادامه تنش بین ایالات متحده و هواوی و قرار گرفتن این شرکت در لیست سیاه آمریکا نتیجه ای ندارد به جز آسیب مستقیم به 1200 شرکت آمریکایی.

درواقع این مدیر هواوی معتقد است دهها هزار شغل آمریکایی در معرض خطرند و دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده با اقدامات خود نه تنها تنش بین کشور چین و آمریکا را تشدید می نماید بلکه به ضرر کارمندان آمریکایی نیز عمل می نماید.

دولت آمریکا در گام نو مبارزه با هواوی این شرکت را در لیست سیاه قرار داده و مانع تجارت شرکتهای آمریکایی با هواوی می گردد. اما مدیر ارشد بخش حقوقی هواوی در یک کنفرانس مطبوعاتی در شنژن، پیشبینی کرد که این ممنوعیت به میلیاردها کاربر آسیب میرساند و می تواند منجر به اخراج آمریکایی ها گردد.

بر اساس این ادعا ادامه رفتار خصمانه ایالات متحده با هواوی به مشتریان هواوی در بیش از 170 کشور آسیب می رساند، که شامل بیش از 3 میلیارد مشتری می گردد که از محصولات و خدمات هواوی در سراسر دنیا استفاده می نمایند. سونگ لیوپینگ در این خصوص می گوید: با جلوگیری از فعالیت شرکت های آمریکایی و انجام تجارت با هواوی، دولت به طور مستقیم به بیش از 1200 شرکت آمریکایی آسیب می رساند.

منبع: انتخاب
انتشار: 11 دی 1401 بروزرسانی: 11 دی 1401 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 50600

به "مدیر ارشد حقوقی غول فناوری چین: حضور هواوی درفهرست سیاه ایالات متحده منجر به اخراج هزاران کارمند آمریکایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر ارشد حقوقی غول فناوری چین: حضور هواوی درفهرست سیاه ایالات متحده منجر به اخراج هزاران کارمند آمریکایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید