معاملات امروز شستا در بازار بورس باطل اعلام شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، معاملات امروز سهام نماد شستا که به تنهایی اثرگذاری 22 هزار واحدی در رشد شاخص کل داشت، بر اساس اعلام ناظر بازار ابطال شد و رشد 85 هزار واحدی شاخص کل به 63 هزار واحد بازگشت.

معاملات امروز شستا در بازار بورس باطل اعلام شد

به گزارش مهر، بر اساس اعلام ناظر بازار، معاملات امروز نماد شستا به دلیل تأثیر بیش از حد این نماد در رشد شاخص کل بورس که به 22 هزار واحد رسیده و به تنهایی سبب افزایش 85 هزار واحدی شاخص کل در معاملات امروز بورس تهران شده بود، ابطال شده است؛ بنابراین رشد شاخص در معاملات امروز 63 هزار واحدی بود و شاخص کل نیز به رقم 1 میلیون و 718 هزار واحد بازمی گردد؛ البته این تغییر رشد شاخص هنوز در تابلوی معاملات امروز بورس تهران اعمال نشده است که می تواند به دلیل کندی هسته معاملات باشد که درنتیجه تغییرات با تأخیر اعمال می شوند.

امروز 8700 فقره معامله در نماد شستا رخ داد که سبب شد ارزش بازار این نماد 3 هزار میلیارد تومان و ارزش معاملات اجرا شده برای این نماد 2 هزار میلیارد تومان برآورد گردد که در تاریخ بورس ایران بی نظیر بوده است.

این حجم از معاملات سبب شده بود تا در اتفاقی بی نظیر، رشد شاخص کل بورس تنها در یک روز، 5.16 درصد رقم بخورد.

ارزش سهام شستا نیز امروز 37 درصد رشد نموده و کشف قیمت نهایی، 3،840 تومان اعلام شد؛ قیمت سهام شستا در معاملات دیروز، 2،789 تومان بود که با این رشد 37.6 درصدی، بازدهی بزرگی برای سهامداران رقم زد. با این حال، بر اساس اعلام ناظر بازار، معاملات این نماد در روز جاری ابطال شده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 19789

به "معاملات امروز شستا در بازار بورس باطل اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاملات امروز شستا در بازار بورس باطل اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید