ممنوعیت فروش بلیط به بیماران کرونایی

به گزارش مجله سلو بلاگ، وزیر راه و شهرسازی از اتصال سامانه های فروش بلیط در سفرهای هوایی، زمینی، ریلی و دریایی به سامانه وزارت بهداشت و ممانعت از فروش بلیط به بیماران کرونایی اطلاع داد.

ممنوعیت فروش بلیط به بیماران کرونایی

طبق اعلام محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، تمامی بخش های حمل و نقل هوایی به سامانه دیتابیس بیماران کرونایی متصل شده و یکی از مهم ترین اقدامات در این بخش جلوگیری از ورود افراد دارای تست مثبت است. بعلاوه، در حال حاضر کلیه حوزه های حمل و نقلی از جمله راه آهن، اتوبوسرانی و حتی کشتیرانی هم به این سامانه متصل شده اند.

وزیر راه و شهرسازی در مراسم روز هواپیمایی کشوری در این رابطه با اقدامات اجرا شده در زمینه پیشگیری از کرونا در صنعت حمل و نقل چنین گفت:

به هیچ عنوان به بیماران کرونایی بلیط فروخته نمی گردد و اجرای این طرح از بخش حمل و نقل هوایی به سایر بخش های حمل و نقل هم تسری پیدا نموده و این خود یک برگ زرین دیگر در حوزه حمل و نقل هوایی و افتخارات این صنعت است که در جهت سلامت جامعه گام برداشته و نه تنها مظهر حاکمیت و ایمنی کشور است، بلکه پرچم دار توسعه سلامت هم به شمار می رود.

اسلامی با بیان اینکه صنعت هوانوردی در این مدت خدمات ارزشمندی از جمله انتقال دارو و تجهیزات پزشکی که به وسیله ده ها پرواز فری فلایت (Ferry Flight پروازهای غیر برنامه ریزی شده) ارائه نموده است، اضافه نمود:

بخش هواپیمایی کشور اقلام و کالاهای مورد احتیاج بهداشتی کشور را توانستند به دست وزارت بهداشت برسانند و همچنان این اقدامات با قوت در حال اجرا است.

وی تأکید کرد:

با اقدامات اجرا شده و برنامه ریزی های اجرا شده واکسن های تأمین شده را بخش حمل و نقل هوایی از نقاط مبدأ به داخل کشور و از آنجا به سایر شهرها انتقال و توزیع نمایند و این یک افتخار برای بخش هوایی کشور به شمار می رود.

وزیر راه و شهرسازی گفت:

گام های مؤثر برای تقویت و ارتقای ضریب هوایی جامعه برداشته شده و از این بابت از سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه ها، شرکت های هواپیمایی و شرکت های هندلینگ سپاس گزار هستم.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با یاری موتور جست وجوی پرواز خبرنگاران می توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و مقرون به صرفه ترین بلیط را بخرید.

منبع: کجارو / خبرگزاری مهر
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 41669

به "ممنوعیت فروش بلیط به بیماران کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت فروش بلیط به بیماران کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید