واکنش باشگاه پرسپولیس به آرای انضباطی دیدار با سپاهان

به گزارش مجله سلو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، ایرج عرب در پی احکام صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: نگرانی های هواداران و اعضای تیم را کاملاً درک کرده ایم و همه باید بدانند، این نگرانی و حساسیت نزد خود ما با شدت بیشتری وجود دارد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به آرای انضباطی دیدار با سپاهان

عرب ادامه داد: باشگاه پرسپولیس با وسواس مسائل را دنبال می کند ولی نمی خواهیم بر تنش ها افزوده شود. جریانی نظام مند وجود دارد که می خواهد با استفاده از این تنش ها شرایط را برای پرسپولیس دشوارتر کند و ناچاریم اقدام ها را با رعایت جوانب امر پیش ببریم.

وی ادامه داد: البته این مسائل باعث نمی شود ذره ای در حراست از منافع پرسپولیس و هواداران کوتاهی کنیم و خللی در جدیت و اراده ما ایجاد شود. ضمن احترامی که برای کمیته انضباطی قائل هستیم از تمام ظرفیت های قانونی بهره می گیریم. در مورد بازی با سپاهان، مستندات کامل و غیر قابل چشم پوشی از تمام اتفاقات، به ویژه شروع حوادث تهیه کردیم.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: منتظر صدور احکام انضباطی هستیم و پیگیری های مختلفی را برای تأمین امنیت اعضای تیم و هواداران برای بازی های پیش رو در تبریز و اصفهان داشته ایم که انتظار داریم با اقدام هایی که صورت می گیرد به نتیجه مطلوب ختم شود.

عرب خاطر نشان ساخت: پرسپولیس مظلوم است و هوادارانش مظلوم تر، ولی کوتاه نمی آییم. به هر وسیله ای متوسل شده اند تا پرسپولیس را به زیر بکشند. اصلاً با یک شرایط منصفانه و عادلانه روبرو نیستیم. هر روز جبهه تازه ای علیه ما باز می شود. در خانه خودمان مورد حمله و هجمه هستیم. هوادار پرسپولیس از این همه فشار کلافه شده است، اما خسته نشده است.

وی ادامه داد: همین مساله بعضی ها را آزار می دهد. فوتبال برای لذت بردن است. جنگ هم آداب خودش را دارد این که یک رقابت ورزشی است. این همه رفتار مغرضانه و پر از بغض نسبت به پرسپولیسی که بیش از همه مورد اجحاف است، قابل باور نیست.

ایرج عرب خاطرنشان کرد: از همه طرف ما را می زنند. هر کاری می کنند تا روح و روان و اعصاب بازیکن و هوادار ما بر هم بریزد. حریفان ما حتی نمی توانند یک روز را با این شرایط تاب بیاورند اما مطمئن باشند حالا که اینطور شد پرسپولیسی ها مصمم تر شده اند برای دیگران بهتر بود با ما چنین نمی کردند. در زمین فوتبال با بازیکنانی طرف هستند که آرزوی وا دادن را به دل رقیبان گذاشته اند ما هم تا آخر پیگیر حقوق باشگاه، تیم و هواداران خواهیم شد. در هر دو جبهه حق خودمان را می خواهیم. از فدراسیون فوتبال هم انتظار داریم عدالت را با تکیه بر قوانین و مستندات جاری کند.

باشگاه پرسپولیس بی صبرانه منتظر صدور آرا است.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 4397

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به آرای انضباطی دیدار با سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به آرای انضباطی دیدار با سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید