پائولو سرجیو: سر بازیکنانم داد کشیدم که از خواب بیدار شوند

به گزارش مجله سلو بلاگ، سرمربی صنعت نفت آبادان می گوید حضور مربی و بازیکنان بزرگ در تراکتورسازی باعث گردیده تا ارزش پیروزی تیمش در مقابل این تیم دوچندان گردد.

پائولو سرجیو: سر بازیکنانم داد کشیدم که از خواب بیدار شوند

به گزارش مجله سلو بلاگ، پائولو سرجیو سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال ایران اظهار کرد: بازی سختی بود ولی یک پیروزی بسیار بزرگ کسب کردیم. مقابل تیمی بسیار قوی بازی کردیم. مقابل تیمی که بازیکنان ملی دارد. اما آن ها را روی نیمکت گذاشته است. تراکتورسازی مربی بزرگ و باتجربه ای دارد. این مسائل ارزش پیروزی ما را دوچندان می نماید.

او اضافه نمود: ما هوشمندانه بازی کردیم و فکر می کنم می توانیم بهتر از این ها باشیم. البته زمان هایی بود که کنترل بازی را از دست دادیم و بازیکنان مان احساساتی شدند. من احساس کردم که بازیکنانم از نظر روحی روانی افت کردند. من در استراحت 15 دقیقه ای بین دو نیمه سر آن ها داد زدم که از خواب بیدار شوید. الان از این پیروزی خوشحالم اما این تنها یک پیروزی بود و ما احتیاج به پیروزی های بیشتر داریم.

سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه داد: نباید زمانی که گل می خوریم افت کنیم. بازیکنان در رختکن به من گفتند که در نیمه دوم طرفداران به آن ها فحش دادند. باید به طرفداران بگویم که سال جاری سال سختی برای صنعت نفت است. پولی که دیگران دارند در تیم ما وجود ندارد. ما بازیکنان زیادی از دست دادیم و شرایط کنونی دلار باعث گردیده تا نتوانیم بازیکنان بیشتر و باکیفیت تر بیاوریم.

سرجیو اضافه نمود: ما کار جدی ای را انجام می دهیم. نگاه ما به آینده به بازیکنان جوانی است که می توانند به ما اضافه شوند. ما احتیاج به حمایت طرفداران مان داریم. اگر آن ها بخواهند همین طور رفتار نمایند سال سختی برای ما خواهد بود. فکر نمی کنم هواداری دوست داشته باشد که صنعت نفت سقوط کند پس باید با هم کوشش کنیم. امیدوارم در بازی بعدی طرفداران با ما باشند.

او درباره دنیس بازیکن صنعت نفت شرح داد: همه بازیکنان شانس فیکس بازی کردن دارند. او این شانس را در بازی مقابل سپیدرود به دست آورد. ما از عملکرد او راضی بودیم اما متاسفانه او مصدوم شد یک بازیکن جوان دیگر به نام بالوتلی هم بازی کرد که عملکرد خوبی داشت اما آرام آرام پیش می رویم. نباید بالوتلی دچار غرور گردد.

سرمربی صنعت نفت آبادان در ادامه گفت: برد مانند یک ویتامین است. ما 5 مساوی در لیگ داریم و احتیاج به برد داریم. این برد انرژی مثبتی به تیم ما داد. ما به همه بازیکنانی که امروز بازی کردند امروز اعتقاد داریم. پرسیدند که چرا بازیکنان جوان به میدان نمی روند اما میگویند که نمی توان همیشه از آن ها استفاده کرد. با اینحال به آن ها اطمینان دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 دی 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 862

به "پائولو سرجیو: سر بازیکنانم داد کشیدم که از خواب بیدار شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پائولو سرجیو: سر بازیکنانم داد کشیدم که از خواب بیدار شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید