کنسرت های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور!

به گزارش مجله سلو بلاگ، کنسرت های خوانندگان ایران در خارج از کشور با استقبال کمِ مخاطبان هنر اول روبرو شده است.

کنسرت های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور!

به گزارش خبرنگار ، در حالی که بعضی از خوانندگان ایرانی محرم و صفر را فرصتی مناسب برای اجرای کنسرت در خارج از کشور می دیدند، اما بسیاری از اجرا های زنده این خوانندگان مورد استقبال مخاطبان واقع نشد.

مدت هاست که دفتر موسیقی و سرود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه برگزاری کنسرت در محرم و صفر را به خوانندگان و موزیسین ها نمی دهد. تهیه کنندگان موسیقی تاب توقف در تجارت موسیقی آن هم به مدت دو ماه را ندارند و از محرم و صفر فرصتی برای رفتن به خارج از کشور و برگزاری تور کنسرت خارجی برای فارسی زبانان ساختند.

طبق منابعی که به دست ما رسیده است. استقبال آن چنانی از کنسرت های خوانندگان ایرانی نشده است. کنسرت یاس خواننده رپ که سال هاست به دنبال مجوز فعالیت است، حدود 200 مخاطب داشته است.

کنسرت آرش و مسیح خوانندگان پاپ با جمعیت حدود 420 نفری برگزار شده است. اما کمترین استقبال از کنسرت محمد رضا گلزار با 117 نفر بوده است! این جمعیتِ کم، می تواند دلایل متعددی داشته باشد. ممکن است بعضی از این خوانندگان مخاطبان خود را از دست داده باشند؛ شاید هم موقعیت زمانی خوب نبوده یا سالن های مناسبی برای برگزاری موسیقی زنده میزبان اجراها نبوده است.

نکته قابل توجه این است که تنها کنسرت پرطرفدار در محرم صفر در خارج از ایران، کنسرت محسن ابراهیم زاده است که در ایران هم یکی از خوانندگان پرطرفدار به شمار می آید. سالن اجرای این خواننده پاپ در کانادا، مملو از جمعیت بوده است.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9669

به "کنسرت های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنسرت های خالی خوانندگان ایرانی در خارج از کشور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید