آزمایشگاه های تخصصی دانشگاه اسفراین در سال 99 تجهیز می شود

به گزارش مجله سلو بلاگ، مدیر امور پژوهشی مجتمع آموزش عالی اسفراین گفت: پیگیری اخذ تسهیلات جهت تجهیز آزمایشگاه مرکزی مجتمع در حوزه سنتز نانو مواد، تجهیز 2 آزمایشگاه تخصصی در زمینه بایو مواد و تولید نانو کاتالیست ها جزء اهداف دانشگاه در سال 99 است.

آزمایشگاه های تخصصی دانشگاه اسفراین در سال 99 تجهیز می شود

زهرا جمیلی شیروان، مدیر امور پژوهشی و فناوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران، در تشریح فعالیت های پژوهشی این دانشگاه گفت: اعزام یکی از اعضای هیات علمی گروه علوم پایه به فرصت مطالعاتی، حمایت از اجرای طرح های پژوهشی اعضای هیات علمی با افزایش ضریب گرنت سالیانه، کسب عنوان پژوهشگر برتر استان توسط 2 تن از اساتید دانشگاه، ارائه دستاورد های پژوهشی اعضای هیئت علمی و دانشجویان در هفته پژوهش و برگزاری مسابقات دانشجویی تخصصی در 7 رشته از جمله اقدامات این دانشگاه طی سال 98 به شمار می آید.

جمیلی با اشاره به حمایت مالی دانشگاه اسفراین از مقالات به چاپ رسیده توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه ادامه داد: با هدف حمایت از فعالیت های فناورانه اعضای هیئت علمی و فعالیت آن ها در صنعت، آیین نامه های مختلفی نظیر آیین نامه اعتبار پژوهشی بررسی و در آن تغییراتی انجام شد.

مدیر امور پژوهشی و فناوری مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از ارائه 3 طرح فناورانه به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف اخذ تسهیلات جهت اجرای آن ها نیز خبر داد و گفت: پی گیری اخذ مجوز انتشارات به نام مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین از دیگر فعالیت های ما به شمار می آید که امیدواریم در سال 99 به ثمر بنشیند.

وی اضافه نمود: همچنین سال گذشته داوری و قرارداد پژوهشی با اعضای هیئت علمی جهت اجرای بیش از 15 عنوان طرح پژوهشی جدید به امضا رسید.

جمیلی در خاتمه با اشاره به اهداف سال 99 این دانشگاه در زمینه پژوهش گفت: علاوه بر پی گیری فعالیت هایی که در سال 98 به آن اشاره شد، پی گیری اخذ تسهیلات جهت تجهیز بیش تر آزمایشگاه مرکزی مجتمع در حوزه سنتز نانو مواد، تجهیز 2 آزمایشگاه تخصصی در زمینه بایو مواد و تولید نانو کاتالیست ها، جزء اهداف پژوهش در سال 99 می باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 14140

به "آزمایشگاه های تخصصی دانشگاه اسفراین در سال 99 تجهیز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمایشگاه های تخصصی دانشگاه اسفراین در سال 99 تجهیز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید