با 27 سال سابقه فعالیت در شطرنج کاندیدای ریاست فدراسیون شدم

به گزارش مجله سلو بلاگ، شادی پریدر که به عنوان اولین کاندیدا برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج نام نویسی کرد در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به سوابقی که از حضور و فعالیت در این رشته دارد، گفت: 7 سالم بود که وارد شطرنج شدم و تا به امروز به طور مستمر در رده ها و بخش های مختلف این رشته فعالیت داشته ام.

با 27 سال سابقه فعالیت در شطرنج کاندیدای ریاست فدراسیون شدم

وی با یادآوری اینکه از 9 سالگی عضو تیم ملی شد و از حضور در رویدادهای مختلف صاحب مدال های زیادی شد، در خصوص سوابق تحصیلی و مدیریتی خود اظهار داشت: صاحب مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت ورزشی هستم ضمن اینکه در دوره 6 ماهه سولیداریتی کمیته ملی المپیک که مربوط به مدیریت فدراسیون های ورزشی بود نیز شرکت کردم و اتفاقاً رتبه اول را به هم دست آوردم.

نایب رئیس فعلی فدراسیون شطرنج با بیان اینکه طی سال های گذشته به عنوان بازیکن، مربی و سرپرست در شطرنج فعالیت داشته است، ادامه داد: در فدراسیون هم متصدی پست های مختلف بودم. مسئولیت کمیته آموزش را عهده دار بودم، عضو کمیته فنی بوده و هستم، در کمیته استعدادیابی و پژوهش هم عضویت داشتم. در کنار همه این مسئولیت ها عهده دار نایب رئیسی فدراسیون هم بودم.

پریدر با تاکید بر اینکه 7 سال از همکاری اش با فدراسیون شطرنج می گذرد، توضیح داد: به خاطر تجربه مدیریتی که داشتم مسائل و کم و کاستی های این رشته را خوب می شناسم و برای هر یک هم برنامه دارم. از طرفی شطرنجبازان دوست دارند نماینده ای از این رشته در میان کاندیداها داشته باشند.

آیا همه این فاکتورها و مواردی که به آن اشاره کردید برای ریاست در یک فدراسیون کافی است؟، وی در پاسخ به این پرسش گفت: به هر حال طی 27 سال فعالیت مستمر در شطرنج که 7 سال آن در خودِ فدراسیون بوده است، مواردی دیده و شنیده ام و از نزدیک لمس نموده ام که شاید خیلی از دیگر از کاندیداها به خاطر اینکه از جنس شطرنج نیستند، شناخت کاملی از آن نداشته باشند. ضمن اینکه مدیریت در فدراسیون نیازمند یک کار گروهی است.

نایب رئیس فدراسیون شطرنج همچنین تاکید نمود: هر کاری سختی های خودش را دارد اما به هر حال بعضی از کاندیداها تازه باید مسائل را شناسایی نمایند و ریشه و دلایل آن را بیابند اما من می دانم چالش این روزهای شطرنج چیست و ریشه آن به کجا باز می شود، از این حیث کاندیدا شدن و حضور در انتخابات برای من ترسناک تر بود اما وظیفه خود می دانستم که این کار را انجام دهم.

پریدر که تنها کاندیدای زن در میان 9 کاندیدای ریاست در فدراسیون شطرنج است با بیان اینکه در میان فدراسیون های ورزشی کمتر مدیر خانمی حضور دارد، ابراز امیدواری که در صورت کسب آرای مجمع بتواند برنامه های موردنظرش را در قالب یک کار گروهی اجرا کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18527

به "با 27 سال سابقه فعالیت در شطرنج کاندیدای ریاست فدراسیون شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با 27 سال سابقه فعالیت در شطرنج کاندیدای ریاست فدراسیون شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید