تظاهرات هزاران انگلیسی علیه ترامپ در لندن

به گزارش مجله سلو بلاگ، هزاران نفر از مردم پایتخت انگلیس علیه رئیس جمهور آمریکا که هم اکنون در لندن به سر می برد دست به تظاهرات زدند.

تظاهرات هزاران انگلیسی علیه ترامپ در لندن

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، هزاران نفر از مردم پایتخت انگلیس روز سه شنبه در اعتراض به سیاست های دونالد ترامپ دست به تظاهرات علیه وی زدند.

در این تظاهرات گسترده که در میدان تاریخی ترافالگار لندن شروع شده و همچنان ادامه دارد، تظاهرات کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی به رئیس جمهور آمریکا هشدار دادند که از دخالت در مسائل داخلی انگلیس بپرهیزد و این کشور را ترک کند. بعضی از تظاهرات کنندگان نیز پلاکاردهایی در اعتراض به اظهارات ترامپ علیه مهاجران و زنان به همراه دارند و بعضی نیز در پلاکاردهای خود ترامپ را نژادپرست خوانده اند.

میدان ترافالگار لندن فاصله بسیار اندکی با دفتر نخست وزیر و مقر مرکزی دولت انگلیس در خیابان داونینگ دارد و تظاهرات کنندگان در حالی در این میدان تجمع نموده اند که دونالد ترامپ و ترزا می نخست وزیر مستعفی انگلیس هم اکنون در دفتر ترزا می مشغول تبادل نظر هستند.

ترامپ یکی از منفورترین رؤسای جمهور آمریکا در بین مردم انگلیس است، به طوری که بر اساس نظرسنجی اخیر مؤسسه YouGov تنها 21 درصد از انگلیسی ها دیدگاه مثبتی به ترامپ دارند؛ این رقم در بین زنان انگلیسی تنها 14 درصد است.

دونالد ترامپ روز دوشنبه برای سفری سه روزه وارد لندن شده است. وی در نخستین روز این سفر در ضیافت ناهار ملکه انگلیس در کاخ باکینگهام حضور یافت.

رئیس جمهور آمریکا دیروز در بدو ورودش به لندن با انتشار توئیتی مداخله جویانه به شدت از صادق خان شهردار این شهر انتقاد و وی را یک بازنده کامل توصیف کرد.

.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 5331

به "تظاهرات هزاران انگلیسی علیه ترامپ در لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات هزاران انگلیسی علیه ترامپ در لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید