جباری: سناریوی وزارت ورزش برای استقلال سیاسی و رفاقتی است، مجیدی تمرکزش روی مسائل فنی باشد

به گزارش مجله سلو بلاگ، علی جباری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر تمرکز فرهاد مجیدی روی مسائل فنی باشد تا حواشی، در استقلال پیروز خواهد شد.

جباری: سناریوی وزارت ورزش برای استقلال سیاسی و رفاقتی است، مجیدی تمرکزش روی مسائل فنی باشد

علی جباری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره مصاحبه های مدیران استقلال پیش از بازی با گل گهر سیرجان گفت: مسائل مدیریتی استقلال از وزارت ورزش و جوان و رئیس مجمع باشگاه یعنی وزیر ورزش سرچشمه می گیرد. مجمع وظیفه دارد وقتی مدیریت باشگاه را انتخاب می نماید، خودش نیز روی آن مسلط بوده و نظارت داشته باشد. متأسفانه سناریویی که وزارت و مجمع برای استقلال می چینند، سیاسی است و با برنامه ریزی برای این باشگاه مشکل ساز می شوند.

وی اضافه نمود: برای انتخاب سرپرست یا مدیرعامل برای استقلال چقدر زمان از دست رفت؟ چرا برای استقلال همواره مسائل هست؟ وزیر و اطرافیانش برای استقلال سناریو چیده اند و این مهره برداشته می گردد و مهره دیگری می آید. خدا را شکر رسوا هم می شوند و هر کسی از این باشگاه می رود، علیه وزیر ورزش صحبت می نماید. تنها کسی که صحبت نکرد امیرحسین فتحی بود که همه ارتباط او و وزیر ورزش را می دانند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از شرایط مدیریتی در باشگاه استقلال توضیح داد: من نه پست می خواهم، نه پستی دارم و نه می خواهم باشم، اما صادقانه حرف هایم را می زنم. اگر دل وزیر از ابتدای مدیریت خود برای استقلال می سوخت و چیدمان در این باشگاه مرتب بود، امروز این تیم به مشکل نمی خورد. بحث انتقاد ما از وزارت ورزش این نیست که بی جهت انتقاد کنیم، بلکه بحث چیدمان و انتخاب های اوست.

جباری ادامه داد: پس از بهرام افشارزاده، نفراتی چون سیدرضا افتخاری و امیرحسین فتحی مدیرعامل شده اند. آیا به نظر شما چیدمان مجمع برای باشگاه استقلال درست بود؟ عملکرد این مدیران چطور بوده است؟ چه بلاهایی سر وینفرد شفر و استراماچونی آوردند؟ فتحی چطور مدیر مجموعه انقلاب شد؟ مدیریت باشگاه استقلال برمبنای سیاست و رفاقتی انجام می گردد. مگر یک تیم چقدر می تواند با مسائلی که دارد، تحمل داشته باشد؟ برای انتخاب فتح الله زاده، نمی توانستند چند ماه پیش اقدام نمایند؟ مقصر همه اتفاقات باشگاه استقلال رئیس مجمع است. کسی که تحت تأثیر اطرافیانش قرار گرفته است، اطرافیانی که پرسپولیسی هستند و تمایل ندارند استقلال شکل بگیرد.

وی خاطر نشان کرد: متأسفانه از دوران مدیریت گودرزی و سلطانی فر در وزارت ورزش، به ما به چشم زن بابا نگاه نموده اند! یک بار صحبت های ما را نشنیدند. آقایان فتح الله زاده را سرپرست باشگاه نموده اند. دست شان درد نکند، اما او در این مدت کوتاه تا سرانجام فصل چه کار می تواند انجام دهد؟ چطور بدهی های زمان امیرحسین فتحی را بدهد؟ مطمئن باشید پشت انتخاب سرپرستی فتح الله زاده نیز سناریویی وجود دارد و چند هفته دیگر عملی می گردد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: خیال آقایان راحت شد که اختلاف امتیازی بین استقلال با پرسپولیس زیاد شده است. تیمی که چند ماه پیش با استراماچونی در صدر جدول بود و همه می گفتند قهرمان می گردد، اما کاری کردند سرمربی ایتالیایی برود و اوضاع باشگاه نابسامان گردد. خداوند یاری حال استقلال بوده است و قطعاً کسانی که به ناحق برای این تیم قضاوتی انجام داده اند، چوبش را می خورند. طرفداران استقلال به ناحق اذیت شده اند و ضربه خورده اند و مطمئن باشید خدا طوری آنها را در آینده بزند که نتوانند از جای شان بلند شوند.

جباری در ادامه گفت وگوی خود با خبرنگاران درباره انتقادهایی که از سیستم بازی استقلال مقابل گل گهر انجام داده بود، گفت: در رابطه با این بازی اصلاً صحبت فنی ننموده بودم. مجیدی جوان بوده و بهتر است تحت تأثیر حواشی قرار نگیرد. او دوران سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال را یاد بیاورد که با او چه کردند. اگر مجیدی به جای توجه به مسائل حاشیه ای تمرکزش روی مسائل فنی باشد، موفقیت او حتمی است. او باید اشکالات تیمش را جمع و جور نموده و تیمی درست کند که طرفدار می خواهد. اگر او راه دیگری برود، ضربه ای را می خورد که منصوریان خورد.

وی در سرانجام توضیح داد: از فتح الله زاده و دیگر مدیران خواهش می کنم به طرفداران احترام بگذارند و خواسته های آنها را برآورده کند. به این طرفداران بی حرمتی نکنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 13292

به "جباری: سناریوی وزارت ورزش برای استقلال سیاسی و رفاقتی است، مجیدی تمرکزش روی مسائل فنی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جباری: سناریوی وزارت ورزش برای استقلال سیاسی و رفاقتی است، مجیدی تمرکزش روی مسائل فنی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید