رحمتی: شفر روی احساساتش پا می گذاشت, استقلال قهرمان می شد، مثبت و منفی مجیدی در 3 هفته معین نمی شود

بازیکن پیشین تیم استقلال گفت: برای اینکه در استقلال یک تیم ساخته شود لازم بود شفر روی احساساتش پا بگذارد که او در جاهایی پیروز به این کار نشد.

رحمتی: شفر روی احساساتش پا می گذاشت, استقلال قهرمان می شد، مثبت و منفی مجیدی در 3 هفته معین نمی شود

کیانوش رحمتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره تغییرات کادرفنی تیم فوتبال استقلال در هفته های سرانجامی لیگ برتر, گفت: جا دارد به عنوان یک استقلالی از شفر بابت دوران حضورش در تیم بزرگ استقلال و زحمت هایی کشیده شده, تشکر کنم. استقلال در زمان شفر در آیتم هایی پیشرفت بسیار خوبی داشت. با این حال در فوتبال روز دنیا سرمربی حکم کارگردان یک تیم را دارد و این کارگردان باید تیم را به خوبی بسازد, اما شفر در این مورد نتوانست نمره مثبتی بگیرد.

وی افزود: خیلی کوچکتر از آن هستم که درباره شفر و بزرگترها صحبت کنم اما تا جایی که می دانم وظیفه کارگردان ساختن یک تیم خوب است. این مورد در استقلال انجام نشد و مهم ترین مسئله ای که تیم امسال داشت, همین بحث بود که کارگردانش نتوانست یک تیم خوب بسازد. نظم بازیکنان از لحاظ بیرونی و داخلی باید در اختیار تیم باشد که در استقلال این موضوع دیده نمی شد. بازیکنانی مانند مهدی قائدی چندین بار درگیر مسائل مختلفی شدند. شاید برای اینکه در استقلال یک تیم ساخته شود لازم بود سرمربی روی احساساتش پا بگذارد که فکر می کنم شفر در جاهایی پیروز به این کار نشد. اگر او می توانست این کار را انجام دهد, حتماً یک تیم قوی می ساخت و برای قهرمانی آماده می شد.

بازیکن پیشین استقلال درباره سرمربیگری فرهاد مجیدی در استقلال اعلام کرد: مجیدی شخصیت بسیار محبوبی بین هواداران دارد و این می تواند یک نکته مثبت برای او باشد. فرهاد مجیدی شانس خوبی برای پیروزیت در استقلال دارد و امیدوارم نسل جدید مربیگری در ایران با حضور افرادی مثل فرهاد مجیدی در کارشان پیروز باشند و بتوانند روز به روز دانش و تجربیات شان را به فوتبال ما تزریق کنند.

رحمتی ادامه داد: در فاصله سه هفته مانده به سرانجام لیگ باشگاه کدام مربی را می توانست به استقلال بیاورد که برای تیم مفید باشد؟ در حال حاضر انتخاب فرهاد مجیدی برای سرمربیگری موقت استقلال تصمیم مناسبی بود, چرا که او در کنار تیم بوده و به همراه دوستان دیگری مانند بیژن طاهری شناخت خوبی از تیم دارد. حضور او خیلی بهتر است تا اینکه یک نفر از بیرون بیاید و با حال و هوای استقلال آشنا شود.

وی گفت: در سرانجام فصل باید ببینیم سیاست و برنامه ریزی باشگاه برای فصل بعد چه خواهد بود. آیا آنها در فصل بعد به دنبال قهرمانی لیگ و یا راهیابی به فینال آسیا هستند؟ آن وقت باید برآورد کرد که مجیدی می تواند سرمربی استقلال باشد یا خیر اما در برای سه هفته سرانجامی لیگ انتخاب مجیدی بهترین گزینه بود.

رحمتی درباره اینکه برخی ها اعتقاد دارند فرهاد مجیدی با قبول هدایت استقلال می تواند به سرنوشت علیرضا منصوریان در این تیم دچار شود گفت: اگر مجیدی در این سه هفته نتیجه گرفت نباید به نام او گذاشت و اگر هم نتیجه نگرفت باز هم نباید عدم نتیجه گیری را به پای او نوشت. به طور کل عملکرد مثبت و منفی فرهاد مجیدی در این 3 هفته معین نخواهد شد.

وی اعلام کرد: امیدوارم استقلال هر چه زودتر به خودش بیاید و پیروز شود. در این باشگاه فقط کافی است که یک تیم خوب ساخته شود و بقیه موارد درست خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 تیر 1398 بروزرسانی: 28 دی 1398 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 4468

به "رحمتی: شفر روی احساساتش پا می گذاشت, استقلال قهرمان می شد، مثبت و منفی مجیدی در 3 هفته معین نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی: شفر روی احساساتش پا می گذاشت, استقلال قهرمان می شد، مثبت و منفی مجیدی در 3 هفته معین نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید