سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی منصور کیانی مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی منصور کیانی مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب کرد.

در این حکم خطاب به کیانی مقدم آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های معین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

منصور کیانی مقدم، متولد 1343 و دانشیار دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار است.

وی دکترای خود در رشته تکنولوژی حمل و نقل دریایی را از دانشگاه لیورپول انگلستان دریافت کرده و دارای گواهینامه بین المللی شایستگی افسری ناوبری کشتی های اقیانوس پیمای تجاری و مسافربری می باشد.

کیانی مقدم راهنمایی و مشاوره انتها نامه و رساله 48 دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و چاپ بیش از 35 مقاله علمی در مجلات معتبر بین المللی و دو عنوان کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.

وی علاوه بر فعالیت های آموزشی و پژوهشی، معاونت های آموزشی، پژوهشی و فناوری و دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را در دوره های مختلف و همچنین نمایندگی وزیر علوم در هیئت نظارت بر تشکل های اسلامی این دانشگاه را برعهده داشته است.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات محمود نصیری، رئیس سابق دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 20198

به "سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید