طالع بینی هفتگی عشق (بیستم تا بیست و هفتم بهمن)

به گزارش مجله سلو بلاگ، پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر دریافت تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

طالع بینی هفتگی عشق (بیستم تا بیست و هفتم بهمن)

فروردین

این هفته در رابطه ای که هستید احساس انگیزه و اشتیاق بیشتری دارید و احساس می کنید فردی که با او در ارتباط هستید بهترین دوست شماست. خوشبختانه ستارگان کهکشان طوری پشتیبان شما هستند که از رابطه خود از نظر عاطفی راضی و خوشنود هستید. اگر مجرد هستید این هفته در جهانی مجازی با فردی آشنا می شوید و از این اتفاق ناامید نخواهید شد.

اردیبهشت

این هفته در رابطه با مسائل عاشقانه به توصیه های دوستان تان گوش دهید. یکی از آن ها مشاوره های عاطفی می دهد اما دیگری برای پیدا کردن جهت عاطفی تان به شما پیشنهاد فالگیر یا طالع بین می دهد. می توانید توصیه های هر دو را بپذیرید با مقایسه کردن آن ها به چیزهای جالبی می رسید.

خرداد

این هفته در رابطه با مسائل عاشقانه بسیار امیدوار هستید و حضور ماه نو در طالعتان نشان می دهد که هیچ چیزی شما را ناامید نمی نماید. مهم نیست چه اتفاقی هم اکنون در زندگی عاشقانه شما افتاده است مهم این است که شادی و موفقیت همواره یک انتخاب است و شما شادی را انتخاب می کنید. به نظر می رسد این روزها کوچکترین مسئله ای در زندگی عاطفی شما وجود ندارد.

تیر

حضور ماه نو بخش روابط عاطفی عمیق طالعتان را روشن نموده است. اگر در رابطه هستید بیشتر از همواره ارتباط عمیق تری با شریک عاطفی تان خواهید داشت. در واقع سطح ارتباط شما شدیدتر می گردد و به هم نزدیک تر می شوید. ممکن است خبرهای خوبی در رابطه با مسائل اقتصادی شریک عاطفی تان بشنوید.

مرداد

ماه نو در بخش روابط عاطفی طالعتان شما را نسبت به جهت جدیدی که در رابطه در پیش گرفته اید بسیار خوش بین و هیجان زده نموده است. پس وارد این جهت جدید شوید و از رابطه عاطف خود بیشتر از همواره لذت ببرید. اگر مجرد هستید با فردی آشنا می شوید که از همصحبتی با او لذت می برید.

شهریور

اگر رابطه ای که در آن هستید مدتهاست بیش از حد یکنواخت شده است این روزها تغییری اساسی در آن احساس خواهید کرد. روز یکشنبه عطارد وارد بخش روابط طالعتان می گردد و در ماه آینده به حرکت عقب نشینی خود ادامه می دهد بنابراین با درس های زیادی روبرو می شوید که باید از آن ها چیزهای زیادی بیاموزید. در حال حاضر به نظر می رسد همه چیز بر وفق مراد است و درباره همه چیز توافق نظر دارید اما وقتی قرار است تصمیم مهمی بگیرید ضروری است همه چیز را یک بار دیگر مرور و یا تجدیدنظر کنید. هیچ مسئله ای وجود ندارد و بهترین راه صحبت کردن است.

مهر

عشق جدیدی در انتظارتان است و با آغوش باز آماده یک تغییر اساسی هستید. این هفته ماه نو در بخش رومنس طالعتان نشانه فرصتی برای انجام کاری است که قبلا تجربه اش را نداشتید. بهتر است خودتان از قفسی که مدت ها خودتان را به خاطر یکسری مسائل عاطفی در آن حبس نموده بودید بیرون بیاورید و این رهایی را جشن بگیرید.

آبان

عطارد وارد بخش رومنس طالعتان شده و مدت ها همانجا باقی می ماند و این یعنی تغییر مثبت در عشق و روابط عاشقانه. در رابطه با فردی که می خواهید با او قرار ملاقات داشته باشید و در رابطه با احساس تان زیاد سخت نگیرید. هر چیزی که الان به آن فکر می کنید بدون شک تا چند هفته دیگر در رابطه با آن تجدیدنظر خواهید کرد.

آذر

به علت حضور ماه نو به الگوهای فکری جدیدی در رابطه با عشق خواهید رسید. این سیاره در بخش رومنس طالعتان است و به همین دلیل پیغام هایی که از یک فرد خاص دریافت می کنید و یا پیغام هایی که به او می دهید حول مسائل عاطفی می چرخد. بنابراین اگر از احساس او نسبت به خودتان آگاه شدید شوکه نشوید. این هفته حرف نزدن و ساکت ماندن کار چندان عاقلانه ای نیست. حرف بزنید و احساس تان را به زبان بیاورید.

دی

این هفته شریک عاطفی تان باعث می گردد احساس ارزشمند بودن کنید. در اقع او شما را تشویق می نماید و می خواهد استعدادتان را به جهان نشان دهد. حمایت های او در بالا رفتن اعتماد به نفس شما بسیار موثر است و از طرف دیگر باعث پیشرفت چشمگیری در منبع درآمدتان می گردد.

بهمن

آماده هستید که دکمه ریست زندگی تان را بفشارید. ماه نو در طالع تان می گوید که اکنون وقت آغاز دوباره است و این آغاز دوباره به خود شما و اهداف شخصی تان مربوط می گردد. اگر در رابطه هستید باید آینده آن را نیز در نظر بگیرید. آیا می توانید آینده خوبی را تصور کنید؟ آیا این فرد می تواند حامی خوبی باشد؟ اگر پاسخ این سوال ها بله است می توانید رابطه را به مراحل جدیدتری برسانید.

اسفند

وقتی دیدگاه تان را نسبت به خیلی چیزها تغییر دهید ناخودآگاه همه چیز تغییر خواهد نمود. این هفته در شرایط بسیار خوبی قرار می گیرید که به زندگی عاشقانه شما مربوط می گردد. این موقعیت تا کنون کمی پیچیده بود زیرا نمی خواستید آن را همان چیزی که هست ببینید. اما اکنون دیدگاه تان را تغییر داده و واقعیت را می بینید. تصمیم های نهایی قرار نیست اکنون گرفته گردد اما تا حدودی همه چیز شفاف سازی خواهد شد.

استفاده از مطالب بدونیم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است.

منبع: بدونیم
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 2728

به "طالع بینی هفتگی عشق (بیستم تا بیست و هفتم بهمن)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالع بینی هفتگی عشق (بیستم تا بیست و هفتم بهمن)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید