فناوری آی تی و همه تغییرات آن با شیوع کرونا، مشاغلی که از دست رفت

به گزارش مجله سلو بلاگ، داده های ایالات متحده نشان می دهد که از ماه مارس تا به امروز حدود 117هزار شغل فناوری اطلاعات از دست رفته است.

فناوری آی تی و همه تغییرات آن با شیوع کرونا، مشاغلی که از دست رفت

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران از زد دی نت، آخرین اطلاعات مربوط به اشتغال دولت آمریکا نشان می دهد ویروس همه گیر COVID-19 در بازار کار IT تأثیرگذار بوده است.

جدیدترین داده های اشتغال نشان می دهد، تقریباً 117هزار متخصص IT در ایالات متحده از ماه مارس شغل خود را از دست داده اند و این نشان دهنده تأثیر و بر این بخش است.

براساس اداره آمار آمریکا، نرخ بیکاری در ماه می به 13.3 درصد رسید. اگرچه با ازسرگیری مجدد فعالیت های مالی، اشتغال در این ماه کمی افزایش یافت، اما مشاغل فناوری اطلاعات به طور پیوسته از ماه مارس تا به امروز کاهش یافته است.

اداره آمار آمریکا داده هایی را برای بعضی از بخش های خاص بازار کار IT ارائه داده که شامل این موارد است: ارتباطات از راه دور، پردازش داده ها، میزبانی وب (هاستینگ) و خدمات مرتبط، طراحی سیستم های رایانه ای و خدمات مرتبط، و سایر خدمات اطلاعاتی. این چهار بخش از بازار در ماه می و مارس با کاهش قابل توجهی روبرو بودند.

با توجه به شرایط اجتماعی و مالی فعلی در ایالات متحده، پیش بینی می گردد برای بازار کار IT در سال 2020 تنها 35هزار شغل فناوری اطلاعات ایجاد گردد.

بسیاری از مدیران بر این باورند که با سرعت کنونی بازگشایی ها، ناآرامی های داخلی و انتخابات استخدام عادی در بازار فناوری اطلاعات تا سه ماهه آخر امسال از سر گرفته نمی گردد.

4112/

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18619

به "فناوری آی تی و همه تغییرات آن با شیوع کرونا، مشاغلی که از دست رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناوری آی تی و همه تغییرات آن با شیوع کرونا، مشاغلی که از دست رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید