قدردانی استاندار هرمزگان از مساعدت های اتاق بندرعباس برای مهار کرونا

به گزارش مجله سلو بلاگ، استاندار هرمزگان طی تقدیرنامه ای از کوشش های جهاد گونه تمامی نهادها به ویژه اتاق بندرعباس در مقابله و مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد. رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس با اشاره به مساله، گفت: شیوع ویروس کرونا در حال حاضر موضوع اصلی کشور ما بوده و کشور ما امروز نیازمند اجماع و همبستگی تمام اقشار جامعه برای مقابله با این بیماری است.

قدردانی استاندار هرمزگان از مساعدت های اتاق بندرعباس برای مهار کرونا

محمدرضا صفا اضافه کرد: با توجه به پیامدهای مالی و اجتماعی ویروس کرونا، کوشش کردیم بخشی از تجهیزات موردنیاز بخش درمانی استان را مرتفع کنیم و قطعاً تا مهار کامل این ویروس حمایت های بخش خصوصی ادامه خواهد داشت.

صفا ضمن تقدیر ویژه از استاندار هرمزگان برای مدیریت بیماری کرونا و همراهی و تعامل با بخش خصوصی، اظهار کرد: اگر هرمزگان امروز در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی پیروز عمل نموده نتیجه مدیریت عالی استاندار هرمزگان به عنوان رئیس ستاد استانی بیماری کرونا و دیگر مسئولان و دست اندرکاران بوده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس ادامه داد: اتاق بازرگانی همواره در مباحث اجتماعی دغدغه مند بوده است و ما فعالان مالی تا مهار کامل این بیماری در کنار مردم، مسئولان و کادر بهداشتی استان خواهیم ماند.

صفا همچنین از کوشش شبانه روزی کادر درمانی استان و ستاد استانی پیشگیری از کرونا و کوشش ها و یاری های فعالان مالی و خیرین قدردانی کرد و اضافه کرد: امیدوارم با همراهی متعهدانه مردم و با عنایت خداوند متعال سایه سلامتی و شادابی بر میهن عزیزمان تا همواره گسترده باشد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 خرداد 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 14726

به "قدردانی استاندار هرمزگان از مساعدت های اتاق بندرعباس برای مهار کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی استاندار هرمزگان از مساعدت های اتاق بندرعباس برای مهار کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید