میدری: توزیع بسته های حمایتی کارکنان دولت هفته آینده شروع می گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه گفت: توزیع بسته های حمایتی کارکنان دولت با حقوق ماهانه کمتر از 3 میلیون هفته آینده شروع می گردد.

میدری: توزیع بسته های حمایتی کارکنان دولت هفته آینده شروع می گردد

به گزارش ، احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه اجتماعی درباره توزیع بسته حمایتی دولت و نحوه توزیع آن گفت:دولت در آبان ماه امسال با تنظیم آیین نامه ای دستگاه ها را موظف کرد در فاصله زمانی مختلف و به نوبت به گروه و قشرهای مردم بسته های حمایتی ارائه دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت در اولین مرحله خود به 3 میلیون و یکصد هزار خانواده بسته های حمایتی ارائه نموده است؛ اضافه نمود: این گروه که شامل مددجویان حمایتی هستند و 20آبان نیز مبلغ مورد نظر به صورت غیر نقدی پرداخت شده، می توانند با مراجعه فروشگاه های مخصوص کالاهای خود را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت از پنج شنبه اول آذرماه تحویل بسته حمایتی به بازنشستگان کشوری و لشکری و صندوق فولاد با دریافتی کمتر از 3 میلیون تومان را شروع نموده و این بسته به صورت نقدی به حسابشان واریز می گردد.

میدری افزود: گروه چهارم شامل کارگران، رانندگان و اقشار و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی است و در آخر، اقشار با درآمد کمتر از سه میلیون تومان که جزو هیچکدام از گروه های فوق نیستند این بسته های حمایتی را دریافت خواهند کرد.

وی افزود: اگر اقشاری باشند که درآمد کمتر از سه میلیون تومان دارند اما پس از مرحله آخر، تحت پوشش قرار نگرفته باشند می توانند به کمیته امداد و سازمان بهزیستی مراجعه و در آن جا فرمی را تکمیل نمایند.

معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سعی می کنیم بسته های حمایتی برای خرید از فروشگاه ها باشد، گفت: مبلغ بسته با توجه به بُعد خانوار از 100 تا 300 هزار تومان متغیّر است.

وی اضافه نمود: اعتبار دولت برای بسته های حمایتی مرحله نخست، 9 هزار میلیارد تومان است و برآورد ما این است که در هر مرحله 3 تا 3 هزار و پانصد میلیارد تومان بودجه احتیاج دارد. در حال آنالیز این موضوع هستیم که بسته های کالای حمایتی را در دهه فجر توزیع کنیم.

منبع تسنیم

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 1931

به "میدری: توزیع بسته های حمایتی کارکنان دولت هفته آینده شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میدری: توزیع بسته های حمایتی کارکنان دولت هفته آینده شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید