نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی در دانشگاه ادیان و مذاهب قم اعلام شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی براساس سوابق تحصیلی در نیم سال اول سال تحصیلی 99 - 98 در دانشگاه ادیان و مذاهب قم اعلام شد.

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی در دانشگاه ادیان و مذاهب قم اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله سلو بلاگ، نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی در دانشگاه ادیان و مذاهب اعلام شد.

بر اساس این خبر، آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسی سازمان سنجش آموزش کشور سال 98 (بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی) که نتیجه نهایی پذیرش آن ها براساس اعلام سازمان مذکور نتیجه قبول در یکی از کد رشته محل های دانشگاه ادیان و مذاهب می باشد باید بر اساس توضیحات ارائه شده ذیل برای ثبت نام در نیم سال اول سال تحصیلی 99 - 98 اقدام نمایند.

ثبت نام از پذیرفته شدگان در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری صورت می گیرد. پذیرفته شدگان لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نموده، پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی با مراجعه حضوری به دانشگاه نسبت به تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازم برای ثبت نام حضوری طبق برنامه زمانی تعیین شده اقدام نمایند.

برنامه زمانی برای ثبت نام در مرحله اول پنج شنبه 11 مهر تا چهار شنبه 17 مهر و ثبت نام حضوری مرحله 2 داوطلبان خانم در کلیه رشته ها 13 تا 14 مهرماه 98 از 08:00 تا 13:00 بعدازظهر و برای داوطلبان مرد در کلیه رشته ها از

15 تا 17 مهرماه ساعت 08:00 تا 13:00 می باشد.

کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی بر اساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هنگام ثبت نام نهایی در دانشگاه ادیان و مذاهب باید مدرک تحصیلی پایه خود (دیپلم و پیش دانشگاهی و یا تنها دیپلم نظام قدیم) را ارایه نمایند.

مدرک تحصیلی ارایه شده ضمن دلالت بر فارغ التحصیلی از مقطع قبلی باید حاکی از فارغ التحصیلی پیش از تاریخ 31 شهریور 98 باشد.

هرگونه مدرک فارغ التحصیلی با تاریخ بعد از 31 شهریور 98 قابل قبول نبوده و دانشجو در هر مرحله از تحصیل که قرار داشته باشد براساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اخراج شده، عواقب بعدی آن برعهده دانشجو بوده و حق هیچ گونه اعتراض ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9307

به "نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی در دانشگاه ادیان و مذاهب قم اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی در دانشگاه ادیان و مذاهب قم اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید