وزیر علوم روز خبرنگار را تبریک گفت

به گزارش مجله سلو بلاگ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه 17مردادماه؛ روز خبرنگار، با صدور پیامی روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و تلاشگران عرصه رسانه، خبر و آگاهی تبریک گفت.

وزیر علوم روز خبرنگار را تبریک گفت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی وزارت علوم،منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه 17مردادماه؛ روز خبرنگار، با صدور پیامی روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و تلاشگران عرصه رسانه، خبر و آگاهی تبریک گفت.

متن پیام دکتر منصور غلامی به شرح زیر است:

رسایی رسانه در این روزگار، اعجاز بی بدیلی است که جان دانستن و روح آگاهی را به کالبد محتضر دنیا بخشیده است. نسیم نوازشگری که در عبورش، عطر معرفت و شمیم دانایی را هدیه می کند.

خبرنگاران زبان گویای جامعه اند و چشمان پرسشگری که جز به آسودگی مردمان گشوده نمی شوند. می نویسند تا باید و نبایدهایی که اتفاق افتاده اند را زمزمه کرده باشند. اصحاب خبر، رزمندگان خطوط مقدم خدمت به مردمند در سنگر صداقت و با قلم غیرت، روایتگر روزگار خویش هستند. ایمان به جانبخشی خبر در صعوبت باد و باران و سیل و زلزله و کرونا، نوبت جانفشانی خبرنگاران شده است. انعکاس بهنگام چشمان کودک مظلومی که در هر کجای دنیا، به دست هایی امیدوار است را جز ایثار چه می توان نامید. مواجهه با تلخ ترین واقعیت های جنگ و یا مدافعان خط مقدم سلامت در این روزها که بی هیچ دریغی در بحران بلاخیز ویروس کرونا، پویایی غیرقابل وصفی از خود به نمایش گذاشتند، چندان که برنامه بهبود سلامت و ارتقاء خود مراقبتی ها، بدون در نظر دریافت نقش رسانه ها میسر نمی شد را چه پاداشی است. تقسیم زیبایی لحظات انسان و طبیعت را چگونه می توان پاسخ داد.

اگر چه این موهبت را نمی توان در دایره کوچک یک روز خلاصه کرد، اما با تقدیس حضور بی دریغ اصحاب خبر در اتفاقات هر لحظه جامعه، روز ارجمند خبرنگار را پاس می داریم و مجاهدت بی چشم داشت شان را ستایش می کنیم و باور داریم که درس صداقت و مشق معرفت شان می تواند الگوی دانش اندوزانی باشد که به امید دنیای شایسته تر، می آموزند و فردا روزی می آموزانند.

روزگار ما به انتشار زیبایی های در کلمه کلمه اخبار شما، تماشایی تر خواهد شد. قلمتان مانا و راه خطیر پیش رویتان مشحون از اخبار دلخواه باد.

در این میان، بی شک دستیابی به بسیاری از موفقیت ها در حوزه آموزش عالی بدون انتقال اطلاعات بهنگام و صحیح و نیز گزارش دستاوردهای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به جامعه توسط رسانه ها ممکن نبوده است.

خرسندم که می توانم با مهر و احترام، روز خبرنگار را که همزمان است با روز فرخنده عید غدیر خم به اهالی ارجمند خبر به ویژه خبرنگاران حوزه آموزش عالی شادباش عرض کنم. همچنین به روان شهدای اصحاب رسانه و قلم به ویژه شهید محمود صارمی درود می فرستم و از خدای مهربان خواهانم که بر درجات آنان بیفزاید.

تبریک روز خبرنگار را با نجوای نام ارجمند یک به یک آن گرانمایگان و این صله از حضرت حافظ تقدیم می کنیم که:

هر آنکه جانب اهل وفا نگه دارد

خداش در همه حال از بلا نگه دارد

انتهای پیام/

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 20769

به "وزیر علوم روز خبرنگار را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر علوم روز خبرنگار را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید