6 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان با اشاره به عهدشکنی آمریکا در زمینه توافقنامه بین المللی برجام، گفت: این مساله باعث شرایط اقتصادی خاصی در کشور شد.

6 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت شد

وی بهانه آمریکا برای خروج از برجام را نادیده دریافت منافع آمریکا دانست و اضافه نمود: آمریکا تصور می کرد که بعد از خروجش از برجام ایران هم بلافاصله از این تواقفنامه بین المللی خارج شده و در نتیجه برجام لغو می گردد.

وی تامین منافع ملی کشور را ملاک عمل مسئولان نظام دانست و اضافه نمود: امروز مشاهده می کنید که برخلاف پنج سال قبل که همه دینا پشت سر آمریکا بودند؛ امروز شرایط به گونه ای شده که همه جهان به غیر از چند کشور از ایران حمایت می نمایند.

سلطانی فر با اشاره به اینکه امروز جبهه ایران قدرتمند و قوی است، مطرح کرد: امروز اروپایی ها ساز و کار برنامه اجرایی را تنظیم نموده اند تا ضمن بهره مندی از عواید برجام، شاهد گسترش ارتباطات پولی، بانکی و تجاری ایران با جهان باشیم.

وزیر ورزش و جوانان از وحدت و انسجام داخلی به عنوان عامل مهم برای مقابله با آمریکا نام برد و اضافه نمود: از این طریق می توان تحریم های غیرعادلانه و غیرقانونی را شکست داد.

فعالیت 2115 سمن در کشور

وی از فعالیت 2 هزار و 115 سمن در سطح کشور اطلاع داد و اضافه نمود: در حال حاضر سمن ها شناسه مستقل دریافت نموده و توسط وزارت کشور به رسمیت شناخته می شوند.

سلطانی فر به افزایش رقم تسهیلات ازدواج جوانان به 15 میلیون تومان برای هر کدام از زوجین طی سال گذشته اشاره و توضیح داد: سال گذشته 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج از سوی بانک ها پرداخت شد.

وزیر ورزش از پرداخت 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج طی نیمه ابتدایی امسال اطلاع داد و اضافه نمود: این رقم تا انتها امسال به حدود 15 هزار میلیارد تومان می رسد.

برگزاری اجلاس مجمع ملی سمن های جوانان

وزیر ورزش و جوانان به وجود 93 خانه جوان در سطح کشور اشاره نمود و گفت: حداقل باید هر شهرستان یک خانه جوان و مراکز استان ها دو خانه جوان داشته باشند.

وی خواستارتعیین تکلیف و بازگرداندن خانه جوان کرمان از سوی از استاندار و نمایندگان کرمان شد و اعلام کرد: امروز زمینه مشارکت جدی جوانان در حوزه های مختلف با گسترش سمن ها فراهم شده است.

سلطانی فر عضویت 200 هزار نفر در سمن های جوانان را نشانه ارتباط خوب بین دولت، حکومت و جوانان دانست و ادامه داد: گسترش دفاتر مشاوره و راهنمای ازدواج، برگزاری دوره های مختلف آموزش و هدایت و تشکیل مجمع ملی سمن های جوانان از جمله فعالیت های صورت گرفته است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: اجلاس مجمع ملی سمن های جوانان در کرمان بهمن ماه برگزار می گردد.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 2133

به "6 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید