خبرنگاران منابع مازاد بانک های آذربایجان غربی صرف حمایت از فراوری گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، ارومیه- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان غربی گفت: 6 هزار میلیارد تومان منابع مازاد بانکی با سود 18 درصد به عنوان سهم استان در بانک ها موجود است که نظام بانکی باید در اخذ این منابع و تخصیص آن به بخش فراوری اهتمام جدی داشته باشد.

خبرنگاران منابع مازاد بانک های آذربایجان غربی صرف حمایت از فراوری گردد

بهنام شهدی روز چهارشنبه در جلسه تنظیم بازار و کمیته مالی ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در آذربایجان غربی اضافه نمود: باید بیشترین بهره برداری از منابع مازاد بانکی استان برای حمایت از فراوری صورت گیرد.

وی ادامه داد: طبق قانون برنامه ششم توسعه بانک های غیرتخصصی نیز باید 15 درصد از منابع خود را صرف پرداخت تسهیلات به بخش کشاورزی نمایند.

وی اعلام کرد: این امر به درستی انجام نمی گردد و انتظار می رود بانک های غیرتخصصی در اجرای این موضوع در آذربایجان غربی که ظرفیت های ویژه کشاورزی دارد، به درستی عمل نمایند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ذخیره اقلام مورد احتیاج در استان گفت: با همکاری دستگاه های مسوول اقلام اساسی مردم به طور کامل ذخیره سازی شده و مسئله ای از این بابت وجود ندارد.

شهدی اضافه نمود: اقلام سلامت محور برای مدیریت بیماری کرونا نیز از شرایط قابل قبولی در آذربایجان غربی برخوردار است.

به گزارش خبرنگاران، سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال جهش فراوری نامگذاری شده و معظم له بر کوشش همگانی برای ارتقای شاخص های بخش فراوری تاکید فرموده اند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایرنا
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 14993

به "خبرنگاران منابع مازاد بانک های آذربایجان غربی صرف حمایت از فراوری گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران منابع مازاد بانک های آذربایجان غربی صرف حمایت از فراوری گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید