نقوی حسینی: از فراوری حمایت گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس خواست که از فراوری حمایت گردد.

نقوی حسینی: از فراوری حمایت گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، سید حسین نقوی حسینی در تذکرات شفاهی خود در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سال جاری سال حمایت از فراوری و رونق فراوری است ولی متاسفانه از فراوری حمایت نمی گردد و فراورینمایندگان ما تحت فشارهای مختلف هستند.

وی با اشاره به اینکه اداراتی مانند تامین اجتماعی، آب منطقه ای، برق، ارزش افزوده، مالیات، اداره گاز، محیط زیست و جهاد کشاورزی از فراورینمایندگان سرکشی می نمایند، گفت: آب منطقه ای یک دامدار را با چند راس گاو، سه میلیارد تومان جریمه نموده در صورتی که چاه او متعلق به قبل از سال 85 است و مجلس مصوب نموده چاهی که متعلق به قبل از سال 85 است باید پرونده تشکیل دهد و مجوز قانونی بگیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آب منطقه ای این کار را که انجام نمی دهد هیچ، سه میلیارد تومان هم یک مرکز فراوریی را برای آبی که استفاده نموده جریمه نموده که این اقدامات حمایت از فراوری نیست.

وی در انتها گفت: خواهش می کنم تذکر دهید که از فراوری حمایت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9512

به "نقوی حسینی: از فراوری حمایت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقوی حسینی: از فراوری حمایت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید