نماینده مجلس: گران شدن گوشت چه ارتباطی با آمریکا دارد؟

به گزارش مجله سلو بلاگ، یک نماینده مجلس گفت: مسائل مالی، گرانی ها و تورم تقصیر هیچ کشوری نیست که هر روز بگوییم که مسائل و معضلات ما ارتباطی با غرب و شرق دارد بلکه موضوع مدیران بی کفایت، نالایق و ناتوان است.

نماینده مجلس: گران شدن گوشت چه ارتباطی با آمریکا دارد؟

به گزارش ایلنا، شهریار حیدری درباره این که امروز در کشور بعضی نابسامانی های مالی وجود دارد و این شرایط چقدر موثر از وجود تحریم ها و بلاتکلیفی مذاکرات اتمی است، گفت: تحریم ها با شرایط موجود دو مقوله فرق دارد این که بگوییم تحریم بی تاثیر در بعضی از موضوعات است شاید حرف اشتباهی باشد، اما شرایط موجود نابسامانی در اقتصاد، تورم بالا، بی در و پیکری مدیریت منابع موجود نشان دهنده مدیریت کاملا افسار گسیخته در استان ها است و این ها هیچ ارتباطی با تحریم ندارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که گران شدن تخم مرغ، ماست، دوغ و گوشت چه ارتباطی با آمریکا و تحریم دارد؟ عنوان نمود: شرایط مالی موجود و گرانی ارتباطی به تحریم ها ندارد بلکه متاثر از بی مدیریتی و گسست مدیریت یکپارچه است.

وی تاکید نمود: یکی از مسائل اساسی کشور ما نبود مدیریت منابع است نه نبود منابع، چراکه ما منابع فراوان داریم، اما مدیریت درستی نداریم، به طور مثال شما نگاهی به اندازه شیری که در کشور فراوری می گردد بیندازید، چون مدیریت وجود ندارد گران می گردد معتقدم دولت باید برای این شرایط چاره اندیشی کند. مدیریتش را تجمیع و متمرکز کند تا چهار قلم مایحتاج مردم به دست. شان برسد.

حیدری گفت: مردم امروز دیگر پل و جاده نمی خواهند، آنقدر سطح توقع شان پایین آمده است که می خواهند همین تخم مرغ و گوشت و شیر بدست شان برسد ما هم در دولت و مجلس باید کوشش کنیم گرانی مرغ، تخم مرغ و گوشت را مدیریت کنیم.

وی ادامه داد: آنقدر امروز مجلس و دولت ضعیف شده اند که باید به پایین ترین سطح توقعات مردم جوابگو باشند و این اتفاق در اثر بی کفایتی در سطح مدیران اجرایی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: امروز اصلا بحث کمبود منابع در کشور نیست چراکه برترین منابع در اختیار مدیران و دولت وجود دارد، اما بدترین مدیران را در حوزه اجرا انتخاب کردیم و بر سر کار گذاشتیم.

وی اضافه کرد: مسائل مالی، گرانی ها و تورم تقصیر هیچ کشوری نیست که هر روز بگوییم مسائل و معضلات ما ارتباطی با غرب و شرق دارد بلکه موضوع مدیران بی کفایت، نالایق و ناتوان است. امروز استانداری را بر سر کار گذاشته اند که توان اداره یک بخشداری را ندارد این اقدامات به کشور ضربه می زند همان چیزی که استکبار دنبال می نماید؛ مدیرانی را در جایی بگذاریم که توانایی و قدرت اجرایی نداشته باشند.

حیدری تاکید نمود: آقایان کوشش می نمایند بحث مذاکرات به یک نتیجه برسد امروز هم با سعی و کوششی که می نمایند که یک مقداری بعضی از مولفه های مختلف اثرگذار بوده و تا به امروز ارزیابی این است که مذاکرات رو به جلو و نتیجه بخش است.

منبع: فرارو
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 45047

به "نماینده مجلس: گران شدن گوشت چه ارتباطی با آمریکا دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس: گران شدن گوشت چه ارتباطی با آمریکا دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید